Zeytinyağı 250ml

252,50 ₺

GRNRZCEX161
45 Adet
Greendish zeytinyağı, doğal ve sağlıklı bir seçenek olmasının yanı sıra lezzeti ile de öne çıkan bir zeytinyağıdır. Üretim sürecinde, seçkin zeytinlerin elle hasat edilmesi ve yoğunlaştırılmaması ile elde edilir. Bu sayede, Greendish zeytinyağı doğal aromasını ve lezzetini korur.

Greendish zeytinyağı, çeşitli yemeklerde kullanılabilir. Özellikle, ızgara yemeklerde, salatalarda ve zeytinyağlı yemeklerde lezzetini daha iyi ortaya çıkarır.

Greendish zeytinyağı, yüksek oranda monosodyum yağ asitleri içerir. Bu yağ asitleri, kalp sağlığını korur ve kolesterol seviyesini düşürür. Ayrıca, Greendish zeytinyağının içeriğinde bol miktarda antioksidan bulunur. Antioksidanlar, vücutta oluşan zararlı serbest radikalleri neutralize eder ve vücudu hücrelerin zarar görmesinden korur.

Greendish zeytinyağı, yüksek oranda polifenol içerir. Polifenoller, sağlıklı bir yaşam sürdürmek için önemlidir çünkü vücutta oluşan serbest radikallerin neden olduğu hasarı azaltır. Greendish zeytinyağının polifenol içeriği, diğer zeytinyağlarına göre daha yüksektir.

Greendish zeytinyağı, tüketimi kolaydır ve lezzeti çok hoştur. Salata sosları, marinadlar ve yemeklerin pişirilmesinde kullanılır. Greendish zeytinyağı, aynı zamanda cilde de iyi gelir ve cilt bakımı için de kullanılabilir.

Greendish zeytinyağı, doğal ve sağlıklı bir seçenek olmasının yanı sıra lezzeti ile de öne çıkan bir zeytinyağıdır. Yüksek oranda yağ asidi içeriği sayesinde sağlıklı bir seçenektir ve aynı zamanda antioksidan özelliği ile vücutta oluşan serbest radikallerin etkisini azaltarak cildi güçlendirir. Eğer sağlıklı bir yaşam sürdürmeyi ve lezzetli yemekler yapmayı seviyorsanız, Greendish zeytinyağını denemekten kesinlikle pişman olmayacaksınız. Hemen satın alın ve lezzetli yemeklerinizi daha da güzel hale getirin!

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.