Enginar Kalbi 680gr

333,30 ₺

Son 6 ürün
GRNRZCEX117
6 Adet
Greendish enginar kalbi, sağlıklı ve lezzetli bir yemek seçeneği sunan bir üründür. Bu enginar kalbi, yüksek oranda protein içerir ve aynı zamanda C, K, B6 vitaminlerine de sahiptir. Bu sayede vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri karşılar ve sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olur.

Greendish enginar kalbi, organik ve doğal üretim yöntemleriyle üretilmiştir. Bu sayede ürünün içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Ayrıca, sürdürülebilir üretim yöntemleri kullanılarak üretilmiştir ve bu sayede doğayı da korur.

Greendish enginar kalbi, lezzeti ve sağlıklı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Bu ürünü dilediğiniz yemekle birlikte tüketebilir veya farklı yemeklerde kullanarak lezzetini keşfedebilirsiniz. Özellikle salatalarda muhteşem bir lezzet sunan Greendish enginar kalbi, sağlıklı ve lezzetli bir seçenek olmaya devam edecektir.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal, katkısız ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.