Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aşağıdaki listede müşterilerimizin sıklıkla sorduğu soruların yanıtları yer almaktadır. Yanıtlar sizin için yeterli gelmediyse 0312 666 06 53 numaralı müşteri destek hattımızı arayabilir, destek talebi açabilir ya da iletişim sayfasındaki formu kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Siparişiniz, kargo firmasına teslim edildikten sonra, siparişinizle ilgili sipariş takip kodu oluşturulur ve tarafınıza iletilir. Takip kodunuzu, sipariş takip sayfasındaki forma girerek sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.

Siparişinizin hızlı onaylanması için banka havale formunu doldurmanız yeterlidir. Ödeme bilgisi tarafımıza ulaştığında siparişiniz onaylanacaktır

Siparişlerinizi, hesabım sayfasındaki siparişlerim menüsünden takip edebilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse kargo takip numarası ile sorgulama yapabilirsiniz.

Siparişinizi iptal ve iade sayfasındaki formu doldurarak iptal edebilirsiniz. Sipariş iptaliniz ile ilgili süreç, iptal ve iade şartlarının belirtildiği sözleşmeye göre ilerleyecektir. 

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.