Greendish'in Hikayesi

Biz, “İyi Ye, İyi Hisset, İyi Yaşa” sloganı ile yol çıktık.

Sağlığımızın temel taşı sağlıklı gıdalardır. Kirlenen dünyada, endüstriyelleşmiş gıda sanayi, doğal ve besleyici olmaktan çok uzak. İnsanların doğal ve besleyici değeri yüksek gıdalara eskisinden çok daha fazla ihtiyacı var.

Modern dünyada günlerimiz koşuşturma ve karmaşa ile geçiyor. Doğal, organik ve katkısız ürünlere ulaşmak hem zor, hem de zaman alıcı bir iş oldu. Greendish; Türkiye’nin doğusundan, batısına, kuzeyinden güneyine nerede hangi sağlıklı ürün varsa onu sofralarınıza getirmeyi amaç edindi.

Yerel üreticilerin el emeği ile üretilen sağlık deposu ürünleri sizlere ulaştıkça Türkiye ekonomisine de önemli katkılar sağlanıyor. Her zaman size en iyi ürünleri bulup sunmayı sürdürmeyi amaçlıyoruz. Her geçen gün yüksek kaliteli ürünlerimizin sayısı daha da artıyor.

Greendish yerel üreticilere destek ve katkı sağlamak için kurulmuş bir kadın girişimidir. Bu nedenle, marka gelirinin %70'ini yerel üreticilere aktarır. Eğer sağlıklı yaşamınıza önem veriyorsanız ve yöresel ürünleri tercih ediyorsanız, greendish.com.tr de buluştuğumuza oldukça memnunuz.

Şimdi sitemizi keşfedin ve daha sağlıklı bir yaşama yelken açın. 

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.