Yer Fıstığı 1kg

252,50 ₺

GRNRZCEX732
Bu ürün geçiçi olarak temin edilemektedir.
Gelince Haber Ver
fıstıkları, doğal ve organik tarım yöntemleriyle yetiştirilmiştir ve içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Ayrıca, yer fıstıkları taze olmayı ve lezzetini koruyan özel bir ambalajda sunulmaktadır.

Greendish yer fıstıkları, sağlıklı bir yaşam tarzına uygun bir seçenek olmasının yanı sıra, lezzetiyle de dikkat çekmektedir. Özel olarak seçilen yer fıstıklarının kavrulması ve özel bir tarif ile hazırlanması, Greendish yer fıstıklarının lezzetini diğer yer fıstıklarından ayıran özelliktir.

Bu yer fıstıkları, sadece doğal ve organik tarım yöntemleriyle yetiştirilmiş yer fıstıklarından değil, aynı zamanda taze ve lezzetli olmaları sayesinde de tercih edilirler. Ayrıca, Greendish yer fıstıklarının ambalajı sayesinde taze kalmaları ve lezzetlerinin korunmaları sağlanmaktadır.

Greendish yer fıstıkları, sağlıklı bir yaşam tarzına uygun olarak doğal ve organik tarım yöntemleriyle yetiştirilmiş yer fıstıklarından oluşmaktadır. Ayrıca, bu yer fıstıkları özel olarak seçilmiş ve özel bir tarif ile hazırlanmıştır, böylece lezzetleri diğer yer fıstıklarından ayırt edilir.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.