Trabzon Tereyağı KG

505,00 ₺

Son 20 ürün
GRNRZCEX218
20 Adet
Greendish Trabzon Tereyağı, doğal ve lezzetli bir tereyağıdır. Üretiminde, Trabzon bölgesinden topladığımız taze sütler kullanılır. Bu sütler, sağlıklı ve doğal koşullarda yetiştirilen ineklerden elde edilir.

Greendish Trabzon Tereyağı, tamamen doğal işlemlerle üretilir. İşlemler sırasında katkı maddesi kullanılmaz ve tereyağımız tamamen doğal olarak elde edilir. Bu nedenle, sağlıklı ve lezzetli bir tereyağıdır.

Greendish Trabzon Tereyağı, yemeklerinizi daha lezzetli hale getirir. Kızarmış ekmeklerin üzerine ya da salatalarınıza ekleyebileceğiniz gibi, tavada da kullanabilirsiniz. Greendish Trabzon Tereyağı, yüksek ısıya dayanıklı olduğundan tavada da kullanımı mümkündür.

Greendish Trabzon Tereyağı, ayrıca sağlıklı bir seçenektir. Düşük kolesterol içeriği sayesinde, kalp sağlığınız için de iyi bir seçimdir.

Greendish Trabzon Tereyağı, lezzeti ve sağlıklı özellikleriyle diğer tereyağlarından ayrılır. Eğer lezzetli ve sağlıklı bir tereyağı arıyorsanız, Greendish Trabzon Tereyağı tam size göre! Hemen satın alın ve yemeklerinizi daha lezzetli hale getirin.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal, katkısız ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.