Meşe Balı 250gr

319,16 ₺

GRNRZCEX527
37 Adet
Meşe Balı, doğal bir bal çeşididir ve meşe ağaçlarından toplanır. Meşe ağaçları, yüksek oranda polen ve nektar üretirler ve bu nedenle meşe balı, diğer bal çeşitlerinden daha yoğun ve lezzetlidir.

Meşe balı, faydaları açısından da diğer bal çeşitlerinden farklıdır. Meşe balı, yüksek miktarda antioksidan içerir ve bu nedenle vücutta oksidatif stresi azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca, meşe balı aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücutta enfeksiyonları önlemeye yardımcı olur.

Meşe balı ayrıca, çeşitli cilt rahatsızlıklarının tedavisinde de etkilidir. Meşe balı, cilt yaralarını hızla iyileştirir ve ciltteki iltihaplı süreçleri azaltmaya yardımcı olur.

Meşe Balı, greendish.com.tr e-ticaret sitesinde satılmaktadır. Meşe Balı, doğal ve lezzetli bir üründür ve size çeşitli faydalar sağlar. Meşe Balı satın alarak, sağlıklı bir yaşam sürdürmeye yardımcı olabilirsiniz. Hemen greendish.com.tr'den Meşe Balı satın alın, kaliteli ve doğal bu balı keşfedin.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal, katkısız ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.