Karakovan Ayder Balı 1 Kg

4.040,00 ₺

GRNRZCEX879
Bu ürün geçiçi olarak temin edilemektedir.
Gelince Haber Ver
Karakovan Ayder balı, doğal ve lezzetli bir seçenek olarak hayatımıza girdi. Bu bal, Ayder yöresinden toplandı ve karakovan adını da bu yöreden alıyor. Karakovan Ayder balı, sadece doğal yöntemlerle toplanıyor ve işleniyor. Bu nedenle, lezzeti ve kalitesi konusunda endişe etmenize gerek yok.

Karakovan Ayder balı, yüksek oranda antioksidan içeriği sayesinde sağlıklı bir seçenek. Bu bal, vücudunuzu rahatsızlıklardan korurken, aynı zamanda bağışıklık sisteminizi de güçlendiriyor. Karakovan Ayder balı ayrıca yüksek miktarda B vitamini içeriyor, bu da stresi azaltmaya yardımcı oluyor.

Bu bal, lezzeti nedeniyle de çok sevilen bir ürün. Karakovan Ayder balı, tatlılık seviyesi yüksek olduğu için, yemeklerinize de eşlik edebilir. Özellikle tatlılar ve süt ürünleriyle birlikte kullanıldığında lezzeti daha da artıyor.

Karakovan Ayder balı, aynı zamanda doğal bir güzellik ürünü olarak da kullanılabilir. Balın nemlendirici özelliği sayesinde cildinize de iyi gelir.

Eğer doğal ve lezzetli bir seçenek arıyorsanız, Karakovan Ayder balı tam size göre. Sağlıklı bir yaşam sürdürmek ve lezzeti keşfetmek istiyorsanız, hemen satın alın ve keşfedin. Karakovan Ayder balı, greendish.com.tr e-ticaret sitesinde sizleri bekliyor.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal, katkısız ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.