Kapya Biber Sosu 250cc

106,05 ₺

Son 7 ürün
GRNRZCEX20
7 Adet
Bu eşsiz biber sosu, sebzelerin yanı sıra et ve tavuk gibi et ürünleriyle de muhteşem bir uyum sağlar. Greendish kapya biber sosu, doğal ve organik biberlerden yapılmıştır. Bu sayede, lezzeti yanı sıra sağlıklı bir seçenek de sunar. Greendish kapya biber sosu aynı zamanda vegan ve gluten içermez. Herkesin keyifle yiyebileceği bir ürün!

Greendish kapya biber sosu, farklı yemekler için muhteşem bir seçenektir. Özellikle BBQ etler, tavuklar ve sebzeler için harika bir tercih olacaktır.

Greendish kapya biber sosu ile yemeklerin lezzetini daha da artırabilirsin. Ayrıca, bu sosun lezzetini keşfetmek için farklı yemekler de denemeni öneririz. Greendish kapya biber sosu, ayrıca harika bir hediye seçeneğidir. Sevdiğiniz insanlara bu lezzetli sosu hediye ederek, onları mutlu edebilirsiniz. Greendish kapya biber sosu ile yemeklerin lezzetini daha da artırın ve sağlıklı bir seçenek de sunun. Hemen satın alarak, bu eşsiz lezzeti keşfedin!

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.