Hardaliye 75cl

404,00 ₺

Son 10 ürün
GRNRZCEX2061
10 Adet
Greendish Hardaliye, tamamen doğal bir içecektir. Üzüm kabuğu ve çekirdeği ile ezilerek, içine siyah hardal tohumu ve vişne yaprağı ilave edilerek hazırlanır. Bu özel karışım, hardaliye'nin kendine has hoş kokusu ve tadını verir. Üzümün has suyundan elde edilen hardaliye, ilave su ve şeker içermez ve alkolsüzdür.

Hardaliye, tüm doğal malzemelerden üretilen bir geleneksel içecektir. Üzüm kabuğu ve çekirdeği ile ezilerek hazırlanan hardaliye, siyah hardal tohumu ve vişne yaprağı ilave edilerek lezzeti ve kokusu daha da artırılır. Bu lezzetli içecek, ilave su ve şeker içermez ve tamamen doğaldır. Üzümün has suyundan elde edilir.

Hardaliye, üzümün kabuğunda bulunan resveratrol'ü yoğun olarak içerir. Resveratrol, antioksidan, antiviral, antimikrobiyal ve kolestrol düşürücü özellikleri olan bir maddedir ve aynı zamanda antikanserojen özelliği de bulunur. Bu sayede hardaliye, sağlık açısından da faydalı bir içecektir.

Düzenli tüketildiğinde bağışıklık sistemini güçlendirici etkiler gösteriyor, vücudu birçok hastalığa karşı koruyor. İçeriğindeki flavonoidler sayesinde kanserden kalp ve damar hastalıklarına kadar, birçok rahatsızlığa karşı vücudu çok daha savunmalı bir hale getiriyor.

Eğer siz de doğal ve sağlıklı bir içecek arıyorsanız, Greendish Hardaliye tam size göre! Bu lezzetli içeceğin kendine has hoş kokusu ve tadı, buruk içimli tadı ile güzel bir alternatif olacaktır. Hemen satın alarak Greendish Hardaliye'nin lezzetini keşfedin ve sağlıklı bir yaşam sürdürerek kendinizi iyi hissedin.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.