Ham Bal 850gr

2.525,00 ₺

Son 5 ürün
GRNRZCEX191
5 Adet

Ham bal, doğal ve yüksek kalitede bir üründür. Ham bal, bitki nektarından elde edilen bir üründür ve doğal olarak meyve tatları içerir. Ham bal, çeşitli bitkilerden elde edilebilir ve farklı tatları olabilir. Örneğin, elma balı, çam balı ve akçaağaç balı gibi.

Ham bal, sağlıklı bir besin kaynağıdır. Ham bal, çeşitli vitaminler ve mineraller içerir ve vücut için gerekli olan enerjiyi sağlar. Ayrıca, ham balın antioksidan özelliği vardır ve bu nedenle vücutta oksidatif stresi azaltmaya yardımcı olur.

Ham bal, lezzetli bir tat sunar ve yiyeceklerin lezzetini arttırır. Ham bal, tatlılık seviyesi yüksek olduğu için az miktarda kullanıldığında dahi yiyeceklerin tatlılığını arttırır. Bu nedenle, ham bal tatlıların yapımında ve daha çok tatlı sevmeyenler için yiyeceklerin tatlılığını arttırmak amacıyla kullanılır.

Ham bal, çeşitli yiyeceklerle kombinasyonlar yapılabilir. Örneğin, ham bal, peynirlerle, ekmeklerle ve meyvelerle kombinasyon yapılarak tüketilebilir. Ayrıca, ham bal, çayların ve kahvelerin lezzetini arttırmak amacıyla da kullanılabilir.

Ham bal, greendish.com.tr'de satılmaktadır. Greendish.com.tr, kaliteli ve doğal ürünler sunan bir e-ticaret sitesidir ve ham bal da bu ürünlerden biridir. Siz de greendish.com.tr'de yer alan ham bal ürününü satın alarak sağlıklı ve lezzetli bir ürünü tüketebilirsiniz

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal, katkısız ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır. 


Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.