Erzurum Çiçek Balı 1000gr

1.616,00 ₺

Son 12 ürün
GRNRZCEX164
12 Adet

Erzurum çiçek balı, doğal ve sağlıklı bir yiyecektir. Bu bal, Erzurum bölgesinde yetişen çiçeklerden elde edilir ve oldukça lezzetlidir. Erzurum çiçek balı, içeriğinde çeşitli mineraller, vitaminler ve antioksidanlar bulundurur. Bu sayede, vücut için çok faydalıdır ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek için ihtiyaç duyulan önemli maddeleri karşılar. Ayrıca, Erzurum çiçek balı, yüksek fruktoz oranı sayesinde diğer bal çeşitlerine göre daha yüksek enerji verir.

Erzurum çiçek balı, aynı zamanda çeşitli yiyeceklerin yapımında da kullanılır. Özellikle tatlıların üretiminde oldukça popülerdir. Bu bal, ayrıca çay ve kahve gibi içeceklerin tadını da lezzetlendirir. Erzurum çiçek balı, ayrıca çeşitli cilt bakım ürünlerinde de kullanılır. Bu bal, cildi besler ve nemlendirir ve bu sayede cilt daha parlak ve sağlıklı görünür.

Bu bal, sadece doğal ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve oldukça lezzetlidir. Erzurum çiçek balını satın alarak, sağlıklı ve doğal bir ürün tüketmiş olursunuz. Bu balı satın alarak, vücudunuza yararlı maddeler katkıda bulunur ve aynı zamanda lezzetli bir yiyecek tüketmiş olursunuz. Hemen greendish.com.tr e-ticaret sitesini ziyaret edin ve Erzurum çiçek balını hemen satın alın.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal, katkısız ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır. 


Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.