Dağ Böğürtlen Reçeli 500gr

266,64 ₺

Son 14 ürün
GRNRZCEX567
14 Adet
Greendish dağ böğürtleni reçeli, lezzetinin yanı sıra sağlık açısından da faydaları olan bir üründür. Doğal ve organik olarak yetiştirilen dağ böğürtlenlerinden üretilen reçel, lezzetinin yanı sıra C vitamini, antioksidanlar ve polifenoller gibi yararlı maddeler içerir.

Greendish dağ böğürtleni reçeli, sabahları tost veya ev yapımı ekmeklerinize koyarak başlangıç yapabilir veya akşam yemeğinizin yanında tatlı olarak tüketebilirsiniz. Greendish dağ böğürtleni reçeli, aynı zamanda smoothie veya yoğurtlarınızın lezzetini de artırabilir.

Greendish dağ böğürtleni reçelinin lezzeti, taze ve yoğun dağ böğürtlenlerinin tadını yansıtır. Özellikle dağ böğürtleni severler için ideal bir seçim olacaktır. Greendish dağ böğürtleni reçeli, aynı zamanda vegan ve gluten free özelliğiyle de dikkat çekmektedir.

Greendish dağ böğürtleni reçelinin sağlık faydaları da göz ardı edilemez. C vitamini içeriği sayesinde vücut direncini artırır ve antioksidanlar sayesinde de vücudu serbest radikallerden korur. Ayrıca polifenoller de vücutta bulunan zararlı maddelerin atılımını hızlandırır.

Greendish dağ böğürtleni reçeli, yüksek kalitede ve lezzeti ile de öne çıkan bir üründür. Eğer lezzetinin yanı sıra sağlık faydaları da arıyorsanız, Greendish dağ böğürtleni reçeli tam size göre bir seçenek olabilir. Satın almayı düşünmenizi tavsiye ederiz.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal, katkısız ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.