Çilek Reçeli 1000gr

202,00 ₺

Son 4 ürün
GRNRZCEX195
4 Adet
Greendish çilek reçeli, doğal ve sağlıklı bir lezzet sunar. Bu reçel, taze çileklerden yapılmıştır ve hiçbir katkı maddesi içermez. Greendish çilek reçeli, lezzeti ve koku dolu bir çilek tadı sunar. Ayrıca, çileklerin sağlıklı antioksidan özelliklerini de içinde barındırır.

Greendish çilek reçeli, tüm aile için uygun bir seçenektir. Çocuklar da sevecekleri kadar, yetişkinler de keyif alacaklardır. Bu reçel, evde yapılan yiyecekler için mükemmel bir malzeme olacaktır. Örneğin, evde yapılan kekler, bisküviler veya pankekler için harika bir seçenek olacaktır. Greendish çilek reçeli, aynı zamanda tatlı sos olarak da kullanılabilir. Özellikle yoğurt ve meyve tabaklarının üzerine sürülerek, lezzetini artırabilir.

Greendish çilek reçeli, satın alınabilecek en sağlıklı ve doğal reçellerden biridir. Bu nedenle, satın almayı düşünen herkes için mükemmel bir seçenektir. Hemen satın alarak, Greendish çilek reçelinin lezzetini ve sağlıklı özelliklerini keşfedin.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal, katkısız ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.