Acı Biber Sosu 250cc

303,00 ₺

Son 8 ürün
GRNRZCEX18
8 Adet
Greendish acı biber sosu, yüksek kaliteli acı biberlerden üretilen lezzetli bir sosdur. Acı biberler, sağlık için birçok faydası olmasının yanı sıra, yemeklerinizi de müthiş bir lezzet katmak için kullanılabilirler. Greendish acı biber sosu, yüksek miktarda C vitamini içerir ve aynı zamanda antioksidan özelliği sayesinde vücudunuzu korur.

Bu sos, özellikle et yemekleri ve barbeque lezzetleri için mükemmel bir seçimdir. Ancak, sadece bu yemeklerle sınırlı değil, aynı zamanda çeşitli sebze yemeklerine de harika bir lezzet katmak için kullanılabilir. Greendish acı biber sosu, aynı zamanda çok uzun süre raf ömrüne sahiptir ve rahatlıkla evde saklanabilir.

Bu sosu evde yapmak yerine, sitemizden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sadece birkaç damla kullanarak yemeklerinizi anında acı bir lezzet katabilir veya daha az acı bir lezzet için daha az miktarda kullanabilirsiniz. Greendish acı biber sosu, yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği için, lezzeti mükemmel ve doğal olacaktır.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.