Iza Unu 1000gr

133,32 ₺

GRNRZCEX183
Bu ürün geçiçi olarak temin edilemektedir.
Gelince Haber Ver
Greendish İza Unu, Bolu'nun seben bölgesinde özel olarak yetiştirilen iza buğdayından elde edilen bir un türüdür. İza buğdayı, yüzyıllar boyunca çiftçilerimiz tarafından korunmuş ve atalık kimliğini kaybetmemiştir. Buğdayın yüksek protein, yüksek karoten, düşük gluten, düşük karbonhidrat ve kalp dostu mineral kompleksine sahip olması, Greendish İza Unu'nu sağlıklı ve lezzetli bir un seçeneği haline getirmektedir.

Buğday unu, tüm hamur işlerinde kullanılabilir, diyet menülerine dahil edilebilir ve özel beslenme diyetlerinde protein kaynağı olarak da kullanılabilir. Ayrıca tüm unlu mamüllerin üretiminde de kullanılabilir.

Unu, steril ve ağzı sıkı bir şekilde kapanan bez torba, cam kavanoz veya kağıt ambalajlarda muhafaza edilebilir. Kuru, serin ve rutubetsiz ortamlarda oda sıcaklığında 6-8 ay muhafaza edilebilir.

Sonuç olarak, Greendish İza Unu, sağlıklı ve lezzetli bir seçenek olmasının yanı sıra, doğal ve atalık buğdaylarımızdan elde edildiği için de özel bir değere sahiptir. Eğer sağlıklı bir yaşam tarzına önem veriyorsanız ve lezzetli bir un seçeneği arıyorsanız, Greendish İza Unu'nu düşünmenizi öneririz.

Tüm Greendish ürünleri %100 doğal, katkısız ve organiktir. Her yörenin en ünlü ve en yüksek kalitedeki ürünleri özenle seçilip, hijyenik ve güvenilir şekilde paketlendikten sonra size ulaşır.

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.