Cibez 630gr

303,00 ₺

Greendish'in Ege Bölgesi'nden özgün bir lezzet sunuyor: Cibez Konserve

Son 1 ürün
GRNRZCEX172
1 Adet
Greendish'in Ege Bölgesi'nden özgün bir lezzet sunuyor: Cibez Konservesi!

Cibez, Ege'nin sıra dışı bitkilerinden biridir. Karnabahar, lahana ve karalahana gibi sebzeler hasat edildikten sonra, toprakta kalan köklerinden tekrar büyüyen bu eşsiz bitki, Greendish'in özel ürünleri arasında yer alıyor. Cibez Konservesi, doğal ve organik tarımla elde edilen bu nadide bitkinin özenle seçilen yapraklarını lezzet dolu bir konservede bir araya getiriyor.

Greendish'in titizlikle hazırladığı Cibez Konservesi, sofralarınıza doğanın tazeliğini ve besleyiciliğini taşıyor. Yöresel Ege lezzetleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan cibez otu, bu özel konservemizle yılın her döneminde sofralarınızı zenginleştiriyor.

Ege'nin bereketli topraklarından özenle toplanan cibez otu, doğal yapısıyla vitamin ve mineral açısından zengindir. Greendish'in el değmeden hazırladığı Cibez Konservesi, tazeliğini ve besleyiciliğini korurken, sofralarınıza yöresel bir lezzet şöleni sunuyor.

Sağlık dolu bir atıştırmalık veya lezzetli bir garnitür olarak kullanabileceğiniz Cibez Konservesi, sofralarınıza farklı bir tat katıyor. Doğal yapısı ve benzersiz aromasıyla damaklarda iz bırakan bu konserevi keşfetmek için hemen greendish.com.tr adresini ziyaret edin.

Greendish'in özel Cibez Konservesi ile doğanın tazeliğini sofralarınıza taşıyın. Sağlıklı ve lezzetli bir yolculuğa çıkmak için şimdi sipariş verin!

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.